UAB „BROLIŲ ŽIDINIAI“ užsiima įvairių rūšių akmens apdirbimu, židinių projektavimo, montavimo ir apdailos darbus, palangių, laiptų, grindų bei stalviršių gamyba iš marmuro ir granito.

Taip pat prekiaujame garsių užsienio firmų židininių krosnelių ir židinių ugniakurų. Siūlome jums platų prancūziškų (INVICTA, FRANCO BELGE), lenkų (KRATKI), čekiškų (ROMOTOP), slovakiškų (THORMA) švedų (NIBE) židinių krosnelių asortimentą. Mūsų salone taip pat prekiaujama įvairių formų ir dydžių židinių ugniakurais: prancūziškais (INVICTA, SEGUIN DUTERIEZ, AXIS), lenkiškais(KRATKI) vokiškais (SPARTHERM, SCHMID, HANSA), čekiškais (STEKO, Blanzek-Bef), norvegiškom (DOVRE), išskirtinio dizaino prancūziškais(DON-BAR, BORDELET).

Prie įsigytų židinių ar krosnelių nesunkiai priderinsite lenkiškus (KRATKI) įrankius ir aksesuarus. Iš mūsų siūlomos produkcijos įvairovės pasiūlysime priimtiniausią variantą tiek ieškantiems vienetinių prabangių modelių, vertinantys aukštą kokybę ir tradicijas, tiek ieškantiems kuklaus bei paprasto varianto. Bendradarbiaudami su architektais ir dizaineriais užtikrinsime, kad židinys jūsų namuose bus įrengtas profesionaliai, greitai ir atsižvelgiant į pačius įvairiausius individualius užsakovo pageidavimus. 

Mes bendradarbiaujam su „Ūkio banko lizingu". Bet kurią pas mus perkamą prekę (kainuojančią virš 250€)galite pirkti išsimokėtinai. Pakartotinai sudarant sutartį su „Ūkio banko lizingu“ suteikiama 10% nuolaida palūkanoms.
Reikalingi dokumentai:
pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei suma viršija 3000€  soc.  draudimo pažymėjimas, bei apie paskutinių 3 mėnesių priskaitytą ir išmokėtą atliginimą.