„Kratki“ buvo įkurta 1998 m.Pirmaisiais metais „Kratki“ produkcija buvo įvertinta Lenkijos vartuotojų. Dėka greitos kompanijos išsivystymo “Kratki“ ugniakurai ir krosnelės sulaukė pripažinimo ir už Lenkijos ribų. Pastaruoju metu Lenkijos produkcija turi paklausą Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje ir kitose Europos valstybėse, bei įvertinta europiniais sertifikatais.
Pagrindinis kompanijos tikslas yra firmos gaminamų produktų kokybė, atsižvelgiant į rinkos naujoves, bei saugumą. Todėl nepaliaujamai besikeičiant rinkos poreikiams „Kratki“ visuomet pasiruošusi diegti naujoves savo produkcijai atsižvelgiant į klientų norus.
Nuolatinis investavimas į naujas technologijas ir įrangą „Kratki“ leidžia pateikti savo produkciją mažesnėmis kainomis nei vakarų didžiosios kompanijos. „Kratki“ ugniakurai ir krosnelės gaminami iš aukštos kokybės ketaus bei atsparaus aukštoms temperatūroms plieno. Plieniniuose ugniakuruose naudojama vidu izoliuojanti medžiaga vermikulitas.

„Seguin duteriez“ jau daugelį metų kompanija gamina itin kokybiškus ugniakurus.Ši kompanija pasitiki savo gaminama produkcija, todėl jai suteikia 7metų garantiją.Kompanijos „Seguin duteriez“ įkūrėjai kruopščiai ištyrę ugniakurų rinką pabandė sukurti tobulą produkciją, kuri šiuo metu turi ne tik griausią reputaciją Prancūzijoje, bet ir įvertinta europiniais sertifikatais.

Firma „Invicta“ įkurta 1926 m. ir yra viena iš stambiausių ketinių židinių ugniakurų gamintoje. Ugniakurai gaminami iš aukštos kokybės ketaus liejinio,įmonė turi ISO 9002 kokybės sertifikatą.

„Spartherm“ – viena iš didžiausių židinių ugniakurų ir krosnelių gamintojų Vokietijoje. Jų gaminama produkcija pasižymi nepriekaištinga kokybe. Daug dėmesio skiriama geroms gaminio techninėms charakteristikoms bei korozijai atspariam gaminio paviršiui. Židinio ugniakurai šiuolaikiški, įvairaus dizaino,elegantiški,stilingi,patenkinantys kiekvieno pirkėjo norus.