UAB „Brolių židiniai“ savo veiklą pradėjo 2005 metais. Bendradarbiaudami su kitomis pardavimų organizacijomis ir norėdami užtikrinti kuo didesnį siūlomų paslaugų spektrą, įgyvendinant klientų poreikius, siūlome jums įvairių stilių, dydžių ir formų ugniakurų ir krosnelių platų asortimentą.

Kiekvienas žmogus svajoja apie jaukų savo būstą. Jaukumas dažniausiai priklauso nuo žmogaus pasirinkto stiliaus, jo gyvenimo būdo, dvasinio pasaulio. Kokį interjerą susikuriam, tokia nuotaika ir vyrauja mūsų gyvenime. Šiais laikais įmanoma išpildyti įvairias fantazijas, bet grožis yra paprastume, patvarume, praktiškume. Jūsų pageidavimu mes atvažiuosime pas jus jums patogiu laiku.

Profesionaliai konsultuojame salone bei Jūsų namuose, teikiame židinių apdailų bei kitų gaminių projektavimo paslaugas, išrenkame jums tinkamiausią produktą pagal poreikį bei techninius parametrus. Naudodami tik kokybiškas medžiagas, darbus atlikdami tik aukštos kvalifikacijos specialistų rankomis galime prisiimti atsakomybę už atliktus darbus bei suteikti ilgalaikes garantijas. 

 

Mūsų partneriai:

UAB Gerosta